Musical Spacing в Urban – бібліотеці

20525528_1889301991333905_4208408666862752467_n

Urban бібліотека ще досі зачинена на ремонт але привідкриває для вас свої двері. Ми запрошуємо вас на електроакустичний концерт експериментальної музики у форматі недоремонтованої бібліотеки.
Наші гості: Дерек Барон (Нью-Йорк) та Юрій Булка (Львів).

Derek Baron – музикант з Чикаго, який зараз працює у Нью-Йорку, грає у складі електроакустичного гурту Causings. У своєму авторському проекті Дерек використовує віднайдені звуки, саморобні технічні прийоми для відкриття нових можливостей музичного інтервалу. Його дебютний вініловий реліз на Penultimate Press присвяений дослідженням історії, пам’яті, підслуховування, звучання домашньої атмосфери та колективного розуміння звуку як аморфної речовини. Він співпрацює зі студією звукозапису Reading Group.
Послухати можна тут: http://www.derekianbaron.com/

Юрій Булка aka setThemFree
Навчався у Львівській музичній академії (2013, музикознавство), у 2015 р. стажувався у Студії електронної музики Краківської музичної академії у Марека Холонєвського (стипендія Gaude Polonia). Брав участь у фестивалях і проектах Vox Electronica, GogolFest, ТЕТРАМАТИКА, КАМЕРА, Lesya Art Residence, SIMULTAN [RO], Festiwal Kompozytorów Krakowskich [PL].
Послухати можна тут: https://soundcloud.com/yurb

Вхід вільний.

Залишити Коментар