Семінар-тренінг з інклюзивної освіти в Першій Львівській Медіатеці

22729150_10204308195023014_4372503261640362120_n
В рамках стипендіальної програми з інклюзивної освіти присвяченій 25-й річниці підписання Закону про захист прав громадянів США з інвалідністю (Americans with Disabilities Act (ADA) Anniversary Inclusive Education Fellowship Program) спільно з навчально-методичним центром освіти м. Львова відбудеться семінар-тренінг за участю американського вчителя, експерта з інклюзивної освіти.

Для кого: вчителів загальноосвітніх шкіл з інклюзивними класами та спеціалізованих шкіл, представників навчально-реабілітаційних центрів, студентів факультетів соціальної роботи, студентів педагогічних спеціальностей та представників громадських організацій які працюють у сфері прав осіб з інвалідністю та освіти та усі зацікавлені у даній тематиці.

Спікер – Нолан Патрек
Американський вчитель спеціальної освіти (вчитель дифектолог). Навчав в старшій школі протягом 6 років та в середній школі 2 роки. Голова відділення спеціальної освіти і є членом декількох комітетів.
Випускник університету Міннесоти за спеціальністю історія, та отримав магістерський ступінь університету Сант Мері за спеціальністю спеціальна освіта та соціальні науки. Отримав ліцензію у галузях емоційно-поведінкових розладів та розладів, що спричиняють труднощі у навчанні. Працює з учнями з різними видами інвалідності.
Нолан поділиться досвідом про навчання командою (командну роботу вчителів), оцінювання учнів, як пристосовувати навчання до учнів з інвалідністю та як впроваджувати зміни в класі.

Участь у семінарі безкоштовна!
Контактна особа: Марта Николаєва моб. тел. 097 463 0115

Залишити Коментар