“Серце мами Гонгадзе” — допрем’єра фільму в Першій Львівській Медіатеці

original

Запрошуємо на кінозустріч із Лесею Гонгадзе – допрем’єрний показ фільму реж. В’ячеслава Бігуна “Серце мами Гонгадзе” (http://www.imdb.com/title/tt3746274)
1 грудня о 17:00 в Першій Львівській Медіатеці. Вхід вільний!

В обговоренні візьмуть участь і герої та творці фільму, зокрема режисер стрічки В’ячеслав Бігун (Slavik Bihun). Нвродний бард Володимир Самайда заспіває гарну пісню про Львів, яка увійшла до фільму.
“Серце мами Гонгадзе” — унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов.

Легендарна жінка, яку не почули за життя, відверто оповідає про надихаючі та інтимні моменти своєї долі. Ви перенесетеся з пані Лесею в Грузію, Естонію та Францію, дізнаєтеся її пророчі слова. Ви дізнаєтеся з її вуст про родину, нечувані пригоди Ґеоргія, побачите його бабцю, дорогі їхнім серцям місця, пізнаєте історію любові цієї легендарної Жінки.

Стрічка допрем’єрно демонструвалася на низці кінофестивалів, а також у Парижі та Таллінні. Її відзначено нагородою «Кращий образ у кадрі» на Міжнародному фестивалі історичного кіно. Успішно пройшла й Київська прем’єра фільму, здобувши високу оцінку кінокритиків за історичну цінність та прихильність глядача.

Фільм «Серце мами Гонгадзе» режисера В. Бігуна, створений за сприяння Грузинського національного кіноцентру, підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями, зокрема Святослава Вакарчука та Володимира Самайди. Створенню фільму сприяли сотні людей, чиї імена творча група записує з подякою в історію фільму. Генеральний продюсер – громадський активіст Юрій Іванович Чижмар.
Матеріали фільму доступні в мережі (за посиланням http://bit.ly/2xZuJ5j).

В’ячеслав Бігун — кінематографіст і вчений-юрист, родом із Закарпаття. Навчався й працював у провідних університетах і установах світу (Львівський ун-т, Інститут держави і права НАНУ, Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом — в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва. Автор більше 500 публікацій, близько 20 фільмів (частина — у вільному доступі), які удостоєні більше 30 нагород. Найпродуктивніший український кінорежисер за даними каталогів «Українські фільми», виданих Держкіно у 2016 та 2015 рр., та Міжнародної кінобази (IMDb). В 2017 році презентував 5 стрічок. Чи не перший український кінорежисер – мільйонер за кількістю онлайн-переглядів (бл. 3,5 млн). Неодноразово відзначався і за активну популяризацію українського кіно. (фільмографія http://imdb.to/2hnc8xE)

Залишити Коментар