Централізована бібліотечна система

Спонсори і партнери

Подяка

Дирекція ЦБС для дорослих м. Львов, працівники і користувачі бібліотеки "Сімейного читання" №43, щиро вдячні депутату ЛМР від фракції "Нова Батьківщина", голові комісії культури, промоції ЗМІ та туризму ЛМР п. Музичко Я.Й., технічному директору ТзОВ "Галкомплект" п. Карпінці С.І. та начальнику теплових мереж Сихівського р-ну п. Чубінському П.Ф. за спонсорську допомогу у передплаті періодичних видань на 2014р. для бібліотеки-філії №43.

Подяка

Дирекція ЦБС для дорослих м.Львова, працівники і користувачі бібліотеки "Сімейного читання" №43 щиро вдячні голові Сихівського районного осередку політичної партії "Фронт змін" п.Музичку Я. та п.Чубінському П., начальнику теплових мереж Сихівського району за спонсорську допомогу, завдяки якій було здійснено річну передоплату фахового часопису "Шкільна бібліотека" та частковий ремонт приміщення даної бібліотеки.

Від партнерства - до нових ініціатив (детальніше)

Колектив бібліотеки-філії №34 налагодив тісну співпрацю із місцевими органами самоврядування та громадськими організаціями міста Винники. Адже лише у такій співпраці можна виконувати роль бібліотеки не лише як інформаційно-просвітницького центру, а й осередку, де формуються і реалізовуються акції, що сприяють всебічному гармонійному розвитку особистості, патріотичному, моральному, духовному вихованню громадянина.